LG UltraGear 27GX790A-B - Moniteur OLED - jeux - 27" (26.5" visualisable) - 2560 x 1440 QHD @ 480 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort
LG UltraGear 27GX790A-B - Moniteur OLED - jeux - 27" (26.5" visualisable) - 2560 x 1440 QHD @ 480 Hz - 275 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort 27GX790A-B