LG UltraGear 32GX850A-B - GX850A Series - moniteur OLED - jeux - 32" (31.5" visualisable) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 165 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort
LG UltraGear 32GX850A-B - GX850A Series - moniteur OLED - jeux - 32" (31.5" visualisable) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 165 Hz - 1300 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort 32GX850A-B